مراحل طراحی سایت

 

گروه دوتاک با ارائه خدمات ایجاد وبسایت می تواند گام موثری در معرفی محصولات و خدمات شما بردارد. برای ایجاد یک وبسایت مناسب که همه احتیاجات مراجعه کنندگان را برآورده سازد

باید مراحل زیر طی شود:

1- مشاوره اولیه در مورد ایجاد یک وبسایت مناسب

در این مرحله ما براساس تجارب مختلف در زمینه ایجاد وبسایت ، مشاوره هایی به مشتریانمان می دهیم زیرا بسیاری از مشتریان دید درستی از ایجاد یک وبسایت مناسب و امکانات آن ندارند به عبارت دیگر آنها نمی دانند چه می خواهند. ما در این مرحله با راهنمایی و هدایت آنها در مسیر درست می توانیم وبسایت مورد نظر آنها را ایجاد کنیم به بیان دیگر می توانیم هدف کارفرما را با اهداف درست در زمینه ایجاد وبسایت همگام کنیم.

 2- عقد قرارداد طراحی وبسایت : 

در این مرحله قراردادی فی مابین گروه دوتاک و کارفرما منعقد خواهد شد که دو طرف ملزم به اجرای هر بند آن می باشند. در این قرارداد به طور کامل امکانات سایت ، هزینه های اجرای آن ، تعهدات دو طرف و ... با جزئیات کامل وجود دارد.

 3- بررسی ایده : 

در این مرحله ما با کارفرما طی جلسه ای به کلیات یک وبسایت خواهیم پرداخت و اطلاعات کاملی از آنچه باید در وبسایت قرار گیرد به دست می آوریم. به عبارت دیگر ما در این مرحله به جمع بندی کلی یک وبسایت خواهیم پرداخت و اطلاعات جامع و کاملی از آنچه مد نظر کارفرماست به دست خواهیم آورد تا بر اساس آن بتوانیم طراحی مناسبی داشته باشیم.

 4- ایجاد یک بانک اطلاعاتی : 

ما در این مرحله بر اساس قسمت های مختلف وبسایت و امکانات آن باید اطلاعاتی از قبیل متون ، عکس ها، ایده ها و ... را تهیه کنیم که این بخش به چند قسمت به شرح زیر تقسیم می شود:

  • مشخص کردن قسمت های مختلف وبسایت:

ما در این بخش طبق نظر کارفرما و مراجعه کنندگان قسمت هایی را برای سایت پیش بینی می کنیم و برای آن طرحی در نظر خواهیم گرفت.

  • تهیه متون بر اساس قسمت های مختلف وبسایت :

این متون باید به دقت انتخاب شود تا در سئو سایت تاثیر مثبتی داشته باشد. ما در این مرحله با تهیه و تنظیم متون مناسب عملکرد سایت را بهبود می بخشیم به طوریکه در دراز مدت در سئو سایت تاثیرات مثبتی داشته باشد.

  • ایده های مختلف بر طبق نظر کارفرما بررسی می گردد و در نهایت به جمع بندی کاملی از آنچه باید باشد می رسیم.

 5- ارائه طرح اولیه : 

ما بر اساس اطلاعاتی که در مراحل قبل به دست آورده ایم وبسایتی به صورت طرح اولیه ایجاد خواهیم کرد که شامل امکاناتی است که در قرارداد قید شده است.

 6- اعمال تغییرات بر اساس نظر کارفرما : 

طبق نظر مشتریان و امکاناتی که مدنظر داشته اند و در قرارداد می باشد پس از ارائه و تایید طرح اولیه می توانیم تغییراتی در منوها، گالری عکس، رنگ وبسایت و ... ایجاد کنیم. پس از این مرحله طرح تکمیل شده و آماده تحویل به مشتری است.

 7- بهینه سازی در موتورهای جست و جو : 

ما در حین و بعد از طراحی سایت بر اساس هر کلمه کلیدی می توانیم سئو سایت را پیاده سازی کنیم. قابل ذکر است که سئو یک پروژه جدید برای وبسایت می باشد. همچنین همه ی وبسایت های طراحی شده توسط گروه دوتاک قابلیت اجرای کلیه تکنیک های سئو را دارند.

 

فارسی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.