چه دلیلی دارد که شرکتهای صنعتی از خدمات فروش و بازاریابی دوتاک استفاده کنند؟

مزیت خدمات دوتاک برای شرکت های صنعتی
فارسی

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که  خدمات فروش و بازاریابی صنعتی دوتاک چه مزیتی برای شرکت شما در بر دارد در حالیکه شاید بتوانید خودتان این فعالیت ها را انجام دهید. در این خصوص مزیت های خدمات گروه دوتاک را برای شما ذکر می کنیم:

 -انجام فعالیت فروش و بازاریابی به صورت کاملا تخصصی و متمرکز:

بر اساس تجربه ما بسیاری از شرکت های صنعتی بیشتر درگیر مسائل تولیدی و فنی هستند و زمان و انرژی لازم برای فعالیت های فروش و بازاریابی را قرار نمی دهند. همچنین هر کاری تخصص خود را می طلبد و شرکت ها تخصص کافی در زمینه فعالیت های فروش و بازاریابی صنعتی را ندارند. به همین دلیل گروه دوتاک که در این حوزه تخصص دارد می تواند به شرکت های صنعتی کمک کند و به صورت عملی فعالیت های فروش  و بازاریابی شان را پیگیری نماید.

- شناخت مناسب از پروژه های صنعتی:

به دلیل اینکه گروه دوتاک در زمینه های مختلف مانند نفت ، گاز ، پتروشیمی ، فولاد ، سیمان و .... پروژه ها و مشتریان را پیگیری می نماید و با شرکت های صنعتی متنوعی در حال همکاری است، شناخت خوبی از پروژه های در حال اجرا و مشتریان سودآور در هر بازار هدف دارد و می تواند به شرکت های صنعتی در این زمینه کمک نماید.

- درک صحیح نیاز مشتریان صنعتی:

 در بازاریابی و فروش صنعتی درک صحیح نیاز مشتریان یک امر ضروری برای به انجام رسیدن فروش می باشد و برخی از شرکت های صنعتی مشتریان و پروژه ها را شناسایی می کنند اما در نهایی کردن فروش مشکل دارند. گروه دوتاک با توجه به سرو کار داشتن با شرکت های صنعتی مختلف در پروژه های متنوع به نحو بهتری می تواند نیاز مشتریان را شناسایی کرده و محصولات و خدمات شما را بفروش برساند.

 - کاهش هزینه ها و سرمایه گذاری موثر:

شرکت های صنعتی اگر بخواهند فروشنده صنعتی داشته باشند، دو راه پیش رویشان است، یکی اینکه نیروهای تازه کار استخدام کنند که در اینصورت نیازمند افرادی جهت آموزش این نیروها و صرف زمان و هزینه می باشد و دیگری اینکه به سراغ نیروهای کارآزموده و با سابقه بالا در صنعت بروند که هزینه های بالایی دارند و حفظ این نیروها در شرکت بسیار سخت است و به همین دلیل ممکن است با بیرون رفتن این نیروها مشکلات اطلاعاتی در خصوص مشتریان پیش آید. گروه دوتاک با در اختیار داشتن نیروهای فروش آموزش دیده و با تجربه این مشکل را برای شرکت ها حل کرده است و شرکت های صنعتی فقط با شرکت دوتاک طرف هستند و دغدغه ای بابت استخدام نیروهای فروش، آموزش و حقوق و مزایای آنها ندارند.

- نگاه از بیرون به درون مجموعه شما

ما از بیرون به درون شرکت شما نگاه می کنیم و به شکل کامل می توانیم عیوب و نواقص بازاریابی و فروش شما را شناسایی کنیم و راهکارهای عملی برای رفع این مشکلات را برای شما اجرا کنیم تا فروش شما افزایش یابد.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.